Jage Info

Navštívte náš obchod!

Predstavujeme novinky v našom internetovom obchode. Zaujmú vás nízkou cenou a vysokou kvalitou.

Vyberte si z našej ponuky!

Navštíviť obchod
Zelená Lekáreň
  • Jage Info 6/2020

  • Jage Info 5/2020

  • Jage Info 4/2020

  • Jage Info 2/2020

  • Jage Info 1/2020

Jage Info 6/2020

Jage Info 5/2020

Jage Info 4/2020

Jage Info 2/2020

Jage Info 1/2020

Previous
Next
Predstavujeme firmu Rabenhorst

Predstavujeme Vám výrobcu prírodných BIO šťiav Rabenhorst, ktorými sme sa stali výhradným dovozcom vo februári tohto roku.

Rabenhorst – Výrobca prémiových štiav s bohatou históriou viac ako 200 rokov!

In vino veritas - pravda sa nachádza vo víne. A v tomto prípade, to bol tiež začiatok tradície siahajúcej viac ako 200 rokov späť. Rok 1805 bol rokom, v ktorom Rabenhorst začal svoju úspešnú históriu vo vinárstve kňaza pod názvom „Lauffs“. Počas toho istého storočia, rodina Lauffs vytvorila skvelý nápad: pasterizovanie hroznovej šťavy, ktorá sa úspešne predávala ako "nealkoholické víno​​". Vďaka tomuto nápadu je dnes firma Rabenhorst považovaná za jedného z najstarších výrobcov a dodávateľov ovocných štiav s dlhou trvanlivosťou. Preto po viac než storočí sa spoločnosť Rabenhorst smie pozrieť do histórie ako „Priekopník vo výrobe štiav“ , ktoré sú vysoko kvalitné a priamo lisované.

Jedinečná kvalita

je veľkou výhodou spoločnosti Rabenhorst: nepoužívame žiadne koncentráty,využívame iba priamo lisované šťavy, ktoré sú predovšetkým v BIO kvalite. Ďalším unikátnym bodom je to, že Rabenhorst vedome hľadá medzery na trhu. Dôraz je jednoznačne orientovaný na špecialne druhy šťiav. Bez ohľadu na to, či sa jedná o čučoriedkový nektár, koktail z pšeničnej trávy, prvotné lisovanie z granátových jabĺk alebo jačmenný koktail - spoločnosť má mnoho špecialít pripravených pre Vašu spokojnosť. Sklenené fľaše sú rôznej veľkosti - v rozmedzí od 125 ml do 750 ml a poskytujú vynikajúci ochranný obal bez ovplyvnenia vôňe alebo chute.

Osvedčená tradícia

Rabenhorst je stále v súlade s jeho dlhoročnými hodnotami: originalita, udržateľnosť, ako aj tie najprísnejšie smernice a sledovanie nákupu, výroby a distribúcie. Z tohto dôvodu nám naši obchodní partneri a koncoví používatelia neustále dôverujú a oceňujú vysokú kvalitu spoločnosti Rabenhorst.

Výsledok: Rabenhorst šťavy odrážajú rôznorodosť prírody. Sú rovnako farebné ako sama príroda. Tento originálny charakter Rabenhorst štiav garantuje prvotriedny ovocný zážitok.

Výnimočné produkty

Vyvinutá farmaceutická rada štiav: Eisenblut(625mg glukonátu železnatého), Rakytník C-500(500mg vitamínu C) a Acerola C-1000(1000mg vitamínu C), ktoré obsahujú zvýšený obsah prírodného vitamínu C a prvku železa. Ďalšími produktami, ktoré sú radené medzi funkčné šťavy sú 100% šťava z kanadských brusníc bez pridaného cukru, čistá šťava z divoko rastúcich čučoriedok alebo multivitamín 11plus11 s 10 vitamínmi a provitamínom A.

Hlavné Menu

Nahor
Oškerda 91, 024 01 Kysucké Nové Mesto
tel.: 041 422 42 30