O spoločnosti

Navštívte náš obchod!

Predstavujeme novinky v našom internetovom obchode. Zaujmú vás nízkou cenou a vysokou kvalitou.

Vyberte si z našej ponuky!

Navštíviť obchod
Zelená Lekáreň
O spoločnosti

Spoločnosť bola založená v roku 1995. V priebehu svojho pôsobenia sa vypracovala na pozíciu stabilnej spoločnosti na slovenskom trhu s výživovými doplnkami. Pôsobíme na trhu suverénne a stabilizovane. Zásobovaním pokrývame celé územie Slovenska. Spolupracujeme s firmami v zahraničí predovšetkým v Nemecku - výhradné zastúpenie nemeckých firiem RABENHORST, HUBNER, ale aj české firmy: KC RULC, FAVEA, HERBADENT.

Našou prioritou je obchod založený na veľmi dobrých vzťahoch, samozrejmosťou je vysoká kvalita nami poskytovaných služieb a produktov. Ponúkame kvalitný sortiment výživových doplnkov, kozmetiky, bio produktov zdravých olejov, ovocných a zeleninových štiav, čajov, zdravotníckych pomôcok a iných výnimočných výrobkov. O vašu pohodlnú objednávku a dodanie tovaru sa postará náš tím, ktorý dokáže poskytnúť špičkové služby, pravidelný servis a profesionalitu, aby boli spokojní i najnáročnejší zákazníci Sme spoľahliví, tovar dodávame rýchlo a radi. S našimi zákazníkmi riešime spätnú väzbu, aby sme tak mohli náš sortiment ešte viac obohacovať. Sme si vedomí, že je stále čo zlepšovať a snažíme sa o to. Sme tu pre vás.

Naše produkty, spĺňajú predpoklad predajnosti ako na slovenskom, tak aj zahraničnom trhu Dôležité sú informácie o kvalite, na ktorú kladieme dôraz (tá je dôležitým aspektom hlavne v oblasti zdravia)

Veríme, že aj vy budete s našimi službami maximálne spokojní.

Hlavné Menu

Nahor
Oškerda 91, 024 01 Kysucké Nové Mesto
tel.: 041 422 42 30